Basha edhe më afër Italisë

0
SHPËRNDAJE

Daniele Bottallo / lapresse 11-07-2013  sport  calcio Torino FC-allenamento alla Sisport nella foto: Migjen Basha Daniele Bottallo / lapresse 11-07-2013  sport soccer Torino FC-training at Sisport in the picture: Migjen Basha

Mesfushori i Kombëtares së Shqipërisë, ish-torinezi Migjen Basha është shumë pranë rikthimit në futbollin italian. Të hënën pritet një takim mes përfaqësuesve të klubit të Barit dhe Luzerne për të përfunduar kalimin e shqiptarit te ekipi puljez i serisë B.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.