“Bashkia Shkodër të ndëshkon, Partizani jo”

0
SHPËRNDAJE

Pavarësisht marrëdhënieve që ka patur me Bashkinë Shkodër dhe ndëshkimit të marrë vite më parë, Xhevahir Sukaj ka si preferencë të parë në Kampionatin Shqiptar, Vllazninë.

Sulmuesi vlerësoi skuadrën kuqeblu ndërsa theksoi se i ka borxhe morale Partizanit. Momentalisht Sukaj luan në Malajzi por në muajin janar do të jetë një lojtar i lirë dhe do të kthehet në Superligë.

Me shumë gjasa ai do të firmosë për Partizanin, ekip i cili e ka kontaktuar zyrtarisht por ish-sulmuesi i Vllaznisë theksoi se pret oferta serioze edhe nga Bashkia e Shkodrës. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.