Bashkohen lojtarët e Kombëtares (FOTO)

0
SHPËRNDAJE

Kombëtarja/ Lojtarët e Kombëtares së Shqipërisë janë bashkuar më në fund sëbashku në Austri. Ata janë takuar dhe përshëndetur me njëri tjetrin teksa pritet që të fillojnë përgatitjet intensive për “Euro 2016”.imageimage image image image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.