Batha drejt rikthimit, Starova qetësohet

0
SHPËRNDAJE

 

Idi Batha
Idi Bathabath

Mesfushori Idriz Batha është stërvitur me grupin dhe është gati për ndeshjen ndaj Kukësit. Trajneri Starova dhe stafi i tij po i japing dorën e  fundit përgatitjeve në prag të ndeshjes të rendësishme nga një kundërshtari serioz si Kukësi.

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.