Bayern fiton Superkupën e Gjermanisë (video)

0
SHPËRNDAJE

Një gol nga Arturo Vidal dhe një tjeter në fund nga Muller vulosën triumfin e parë sezonal të Carlo Ancelotit në drejtimin e Bayern Munchen. 0-2 brenda në Dortmund edhe pse ekipi vendas goditi plot 20 herë drejt portës së Neuer.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.