Bayern kryen detyrën në Mainz (video)

0
SHPËRNDAJE

Nuk ka gabuar kësaj radhe Bayern Munchen që ka fituar me rezultatin 1-3 në fushën e Mainz. Avantazhit të shpejtë të vendasve me anë të Cordoba në ‘4 i janë përgjigjur Lewandowski dhe Robben në ‘8 dhe ’21 që me golat e tyre kanë mbyllur pjesën e parë me avantazhin e bavarezëve ndërsa në minutën e fundit ka qenë përsëri polaku Lewandowski që ka mbyllur ndeshjen me golin e tretë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.