Bayern Munchen nxjerr në shitje 2 yje

0
SHPËRNDAJE

Bayern Munich i kanë vënë në shitje Douglas Costan dhe Renato Sanchesin dhje për shërbimet e tyre kërkon hiq më pak se afërsisht 70 milionë euro.

Manchester United vazhdon të mendojë për Renato Sanchesin i cili u ble nga bavarezët menjëherë pas Euro 2016.

I riu nuk ka arritur të kompozohet mirë pas ardhjes nga Benfica.

Ai pëlqehet edhe nga Real Madridi.

Bayern do të ishte i gatshëm ta lironte për 35 milionë euro.

E njëjta situatë është edhe me Douglas Costan.

Lojtari nuk po përdorë nga Carlo Ancelotti dhe klubi ka refuzuar kërkesën e tij për rritje page.

Për të ka interesim nga klubet e Ligës Premier dhe Juventusi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.