Bayern Munich mund Valencian në miqësore

0
SHPËRNDAJE

Generated by  IJG JPEG Library

Bayern Munich është përballur sot me Valencian në një miqësore vere, e cila shërben për të testuar gjendjen fizike të skuadrave përpara fillimit të kampionateve. Gjermanët kanë fituar me shifrat 4-1 falë një dopiete të Muller dhe golave të Thiago Alcantaras dhe Lewandowskit. Golin e përkohshëm të barazimit për spanjollët e shënoi Rodrigo.

Në vijim gjeni një video të golave të shënuar në këtë takim:

https://www.youtube.com/watch?v=-FfaqgxczYw

S'KA KOMENTE

Comments are closed.