Bayern turpëron Interin (video)

0
SHPËRNDAJE

Bayern i shënoi katër gola Interit që në pjesën e parë dhe një gol i Icardit në minutën e fundit nuk mundi që ti ngushëllonte italianët të cilët i pret një sezon i gjatë këtë vit. Heroi ishte sigurisht i riu amerikan Julian Green me tregolëshin e tij por edhe Ribery spikati me një gol dhe një asist.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.