Bayern-Vidal, nisin orët vendimtare

0
SHPËRNDAJE

imageBundesliga/ Orë vendimtare këto për të ardhmen e Arturo Vidal. Bayern Munchen dhe Juventus janë pranë një akordi për të transferuar mesfushorin kilien. Sipas Sky Sport gjigandët bavarezë kanë bërë ofertën e tyre prej 35 milion eurosh, por që mund të shkojë deri në 40 milion plus bonuset. Vetë Vidal do të përfitojë rreth 6.5 milion euro në sezon. Pritet që orët në vijim, kjo marrëveshje të zyrtarizohet.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.