Beckham dhe Mourinho krushq ?

0
SHPËRNDAJE

4

Brooklyn Beckham dhe Matilde Mourinho janë çifti më I vogël i famshëm.

Djali I madh I David Beckham 17vjeç ka nisur një lidhje me vajzën 18 vjeçe të ish trajnerit të Real-Madrid-it Jose Mourinho. Matilde dhe Brooklyn, një romance adoleshentësh të cilët janë parë nëpër klubet e natës në Londër në shoqërinë e njëri-tjetrit siç konfirmon dhe gazeta prestigjoze Marca. Ky lajm pati mjaft interes pasi për shumë njerëz ishte një nga temat më të nxehta në futboll ditët e fundit. Vajza e trajnerit portugez po habit gjithmonë e më shumë pasi para disa kohësh romanca e saj me futbollistin Danny Graham 11 vjet më I madh se ajo bëri bujë. Tani mjaft gazeta po shkruajnë për lidhjen e saj të re e cila mesa duket ka interes nga ana e të dy të rinjve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.