Behrami rikthehet në Premier League, firmos për Watford

0
SHPËRNDAJE

imagePremier League/ Valon Behrami do të jetë lojtari më i ri i Watford. Pas një sezoni në Bundesligë, ish lojtarini Napolit do të rikthehet për të luajtur sërisht në Premier League, dhe këtë rradhe tek ekipi i sapongjitur nga Championship këtë sezon. Ditën e premte, lojtari do të zbarkojë në Angli për të kryer analizat mjekësore, dhe më pas do të firmosë një kontratë tre vjeçare.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.