Bekim Kuli debuton me Sopotin

0
SHPËRNDAJE

Ish-mesfushori Bekim Kuli pasi vari këpucët në gozhdë mori stolin e ekipit të vcendlindjes së tij Besës së Kavajës por u largua pa nisur nga puna.

 

Tashmë Kulit i është dhënë mundësia të drejtojë Sopotin në Kategorinë e Parë dhe sot do të debutojë ndaj ish-ekipit të tij Bylisit, në një ndeshje që do të luhet në stadiumin “Redi Maloku” të Fushë-Krujës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.