Bekimi nuk ndalet…

0
SHPËRNDAJE

Bekim Balaj ka shënuar një dopietë në fitoren e Terek Groznit ndaj Zenit. Ndërkohë që Terek Grozni në këtë fitore ka arritur të renditet momentalisht i treti në kampionat.

Shkodrani Bekim Balaj, nuk di të ndalet, pasi ka përmbysur në 4 minuta (34 dhe 38) avantazhin e krijuar më parë nga miqtë e Zenit. Edhe Roshi ka qenë titullar duke u ndëshkuar edhe me një kartë të verdhë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.