Bëmë baba të të ngjaj, njihuni me Justin Kluivert

0
SHPËRNDAJE

Ky është djali i Patrick Kluivert, Justin Kluivert.
Shihni dhe shijoni çfarë goli shënon Kluiverti i ri…Do bëhet dot si babai?

 

Ky është djali i Patrick Kluivert, shihni cfare goli shenon Kl…Tifozët Hollandezë Netherlands Ky është djali i Patrick Kluivert, shihni cfare goli shenon Kluiverti i ri…Do behet dot si babai?

Posted by minuta90.com on Friday, February 19, 2016

S'KA KOMENTE

Comments are closed.