Ben Arfasë i dhemb fyti dhe humb kontratën e ëndrrave

0
SHPËRNDAJE

benarfaHatem Ben Arfa nuk ka udhëtuar drejt Barcelonës për një arsye që mund të duket qesharake.
Sipas “L’Equipe”, kjo ka dështuar për shkak se ai ka ndjerë dhimbje fyti.
Nuk dihet ende nëse marrëveshja mes palëve ka dështuar, por një gjë e tillë do të mësohet gjatë ditëve në vijim.

Ishte pikërisht gazeta “L’Equipe” ajo që kishte shkruar se Ben Arfa do të udhëtojë drejt Barcelonës të hënën, për të nënshkruar kontratën.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.