Besnik Hasi nuk shkon më shumë se barazim

0
SHPËRNDAJE

 

dsc-4059-1464977397Ka nisur Ekstraklasa në kampionatin polak të futbollit dhe trajneri shqiptar Besnik Hasi ka patur premierën e tij në stolin e Legia Warszawa, por skuadra e tij s’ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 ndaj ish-ekipit të Bekim Balajt, Jagiellonia Bialystok.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.