Berbatov shok skuadre me Kaçen tek Paok i Selanikut

0
SHPËRNDAJE

2BF1719300000578-0-image-a-125_1441295231884
34-vjecari bullgar Dimitar Berbatov, është blerja e madhe e Paok-ut të Selanikut. Sulmuesi ka firmosur dhe pritet të luaj përkrah mesfushorit të kombëtares sonë Ergys Kaçe. Ai ka firmosur një kontrat 2-vjecare. Në prezantimin e tij kanë qenë të pranishëm në stadium rreth 10-mijë tifozë të Paok-ut të cilët janë shfaqur tepër entuziast për këtë afrim.
2BF1729700000578-0-image-a-128_1441295520858

S'KA KOMENTE

Comments are closed.