Berisha dhe Paulinho te Shkëndija

0
SHPËRNDAJE

sed_car5
Sedat Berisha prezantohet te Shkëndija

Shkëndija zyrtarizoi mbrojtësin brazilian Paulinho Rech dhe shkupjanin Sedat Berisha si përforcime për repartin mbrojtës. Rech është bashkuar me ekipin prej javës së kaluar, ndërsa ka firmosur kontratë për 6 muaj, me opsion vazhdimi të bashkëpunimit për dy vite. Ndërkohë Sedat Berisha dy muaj më parë pikërisht nga rradhët e Shkëndijës u transferua në Bursasport të Turqisë, mirëpo ditë më parë ndërpreu kontratën si pasojë e konkurencës së madhe dhe ‘kuqezinjtë’ e rikthejnë në ekip me kontratë 1+1. (Gazeta Lajm)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.