Berisha e nis me gol

0
SHPËRNDAJE

berishaBesart Berisha shënoi në fitoren që Melburn Viktori arriti ndaj Njukasëll Xhets dhe kaloi në 1/8-at e kupës.

Sulmuesi shqiptar shënoi golin e parë të takimit që në minutën e pestë, ndërkohë që më pas u shënuan edhe tre gola të tjera, dhe Melburni fitoi 3-1.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.