Berisha gjen golin por jo fitoren

0
SHPËRNDAJE

besart-berisha-mitch-austin_ybam6yepp8z31k2asfec9rb1gPas një periudhe thatësire dhe një penalltie të humbur para pak javëve, Besart Berisha i është kthyer golit duke shënuar në barazimin 1-1 të Melbourne Victory ndaj Perth Glory. Pavarësisht golit, sulmuesi shqiptar humbi disa raste ndërsa barazimi është një rezultat mjaft zhgënjyes për skuadrën e Berishës që dominoi ndeshjen në të gjitha drejtimet por pa arritur tre pikët.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.