Berisha humbet penalltinë, bie Melbourne V.

0
SHPËRNDAJE

14992034_10154773340497728_5705489548595917102_n
Besart Berisha

Ka qenë një ndeshje që i ka patur të gjitha për Besart Berishën: gol i anulluar me të drejtë për pozicion jashtë loje, penallti e fituar me të drejtë dhe më pas e humbur po nga vetë sulmuesi shqiptar që e flak topin jashtë pas një gjuajtje të fortë por krejtësisht të gabuar. Në fund Melbourne Victory mundet 2-1 nga Sydney FC që i bën pesë fitore në pesë javët e para kurse skuadra e prishtinasit mbetet me vetëm 7 pikë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.