Berisha: Në pjesën e dytë ishim ndryshe

0
SHPËRNDAJE

imageEuropa League/ Bernard Berisha në pjesën e dytë ka qenë tepër aktiv. Në përfundim të sfidës edhe ai ka komentuar këtë përballje të zjarrtë me Beshiktash. “Pjesën e parë duhet të mbroheshim mirë dhe kjo ndikoj në lojën time. Në pjesën e dytë pata më shumë hapësirë dhe skuadra bëri një lojë të mirë. Na duhej kjo ndeshje për eksperienc që të përmirësohemi cdo ditë edhe më shumë. Presioni në këto sfida bën të tijën, ishte hera e parë për ne, sa do që të mundohemi nuk mund ta shmangim ngarkesën e të tilla sfidave. Në pjesën e dytë kundërshtari më qendroi më larg dhe pata mundësi të dal në lojën time një për një. Shfrytëzoj rastin të falenderoj shokët e skuadrës dhe stafin tonë. “

S'KA KOMENTE

Comments are closed.