Berisha: Partizani dhe Tirana rivalë, për të ardhmen pyesni menaxherin dhe presidentin

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Talenti i Skënderbeut, Bernard Berisha, është shpallur njëriu i ndeshjes nga stafi i SuperSport. Në prononcimin e tij në përfundim të ndeshjes ai nuk dëshiron të komentoj as kombëtaren, as të ardhmen e tij. Ndërkohë që Berisha mendon se do të jetë një kampionat i rivalizuar, pasi Partizani dhe Tirana janë fuqizuar shumë:

bberisha

Kam menaxherin tim që merret me merkato, ia kam lënë në dorë të gjitha menaxherit dhe presidentit. Nëse ka dicka duhet të merreni me ata që mund të dinë më shumë se unë. Dua të përqendrohem tek fusha. Do të jetë një kampionat shumë i fortë. Partizani është forcuar me lojtarë që kanë lënë gjurmë në kampionatin tonë. Do të jenë Partizani dhe Tirana rivalët tanë, Kukësi jo.”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.