Berisha, tjetër gol në Australi (video)

0
SHPËRNDAJE

besart-berisha-is-all-smiles-against-brisbane-roar-in-april-2015_170eszthbd5jd1fft8m5fyysjk
Besart Berisha

Ka shënuar golin e tij të 15-të në kampionat Besart Berisha por është dukur përgjithësisht i lodhur dhe pa freskinë e duhur duke humbur dy raste shumë flagrante për gol të cilat ishin më të lehta për tu realizuar se për tu humbur. Ndoshta edhe ndeshja e Ligës së Kampioneve në Japoni në mesjavë mund të ketë patur efektin e vet, megjithatë duke u kthyer në ndeshjen e sotme, realizimi i golit ishte i përsosur duke i dhënë golin e avantazhit Melbourne Victory që mundi 2-0 ekipin më të dobët të ligës Central Coast.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.