Besa disi të ngjitet në superligë

0
SHPËRNDAJE

Rikthimi i Nexhat Bizhdilit tek Besa ka rritur optimizmin tek sportë dashësit Kavajas.

Pasi merkato eshte fokusuar tek lojtarë e superliges , që së shpejti do të ngrejnë Besën aty ku i takon .

Pasditën e sotme ka firmosur qendër mbrojtësin Kavaja Erand Hoxha , që sezonet e fundit ka qen pjes e Teutës .

Vec Hoxhës sot ka firmosur dhe ish mbrojtesi i Korabit Veton Shabani.

Shabani eshte një deshirë e trajnerit Poci qe e ka pasur Vetonin kur ishte zv trajner tek Korabi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.