Besa, ndryshime në drejtim

0
SHPËRNDAJE

xhihaniLëvizje te Besa, e cila tashmë ka një administrator të ri, dhe ai është ish-sulmuesi Parid Xhihani.

Xhihani zëvendëson në posti e administratorit Përparim Daiun, i cili ka dhënë dorëheqje për shkak të angazhimeve të tij shkruan Panorama Sport.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.