Besa “poker” në miqësoren me Albpetrol

0
SHPËRNDAJE

besaBesa e Kavajës është përballur sot në një ndeshje miqësore me Albpetrol. Kavajasit kanë arritur të fitojnë me rezultatin 4-1 duke zhvilluar një ndeshje pozitive dhe duke kaluar pa shumë probleme Albpetrolin. Për Besën golashënuesit ishin Kuli, i cili shënoi një dopietë dhe Hoxha e Celhaka të cilët shënuan nga një gol për kokë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.