Besëlidhja gjen trajnerin

0
SHPËRNDAJE

14333060_1101487163219858_7699742492467385429_n

Largimi i Stavri Nicës e ka lënë bosh pankinën e Besëlidhjes që është në kërkim të një tjetër trajnerit.

Në fakt, ata e kanë në staf një të tillë, pasi Alban Bruka, ish-futbollist i kësaj skuadre, dhe që mban postin e drejtorit teknik, mund të marrë drejtimin e skuadrës.

Lajmi bëhet i ditur nga burime të sigurta të minuta90.com, por akoma nuk ka asgjë zyrtare.

Bruka drejtoi vjet me sukses skuadrën e Shënkollit që për herë të parë në histori u ngjit në Kategorinë e Parë. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.