Besëlidhja e bën zyrtare trajnerin e ri

0
SHPËRNDAJE

14333060_1101487163219858_7699742492467385429_n

Alban Bruka do të jetë pasuesi i trajnerit Stavri Nica në pankinën e Besëlidhjes, dhe kjo tashmë është zyrtare.

Ditën e djeshme, ish-trajneri i Shënkollit, është prezantuar para lojtarëve si tekniku i ri, dhe ka nisur nga puna.

Bruka mbante detyrën e drejtorit teknik te Besëlidhja, ndërkohë që për vite të tëra ka luajtur me lezhjanët. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.