Besëlidhja në histori, Mezani rrezikon stolin

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Flamurtarit nuk ka shkuar më shumë se një barazim 0-0 në ndeshjen e kthimit në Lezhë ndaj Besëlidhjes. Lezhianët kanë mbajtur në fuqi rezultatin e ndeshjes se parë në fitoren 2-1 në Vlorë.

Tashmë skuadra e drejtuar nga trajneri Alban Bruka, është në gjysmëfinale.

Nga ajo cfarë mësohet, trajneri Mezani rrezikon stolin e tij dhe me shumë mundësi Shpëtim Duro, do të jetë pasardhës i tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.