Besëlidhja – Teuta, vendos një penallti

0
SHPËRNDAJE

Në takimin miqësor të zhvilluar të mërkurën në qytetin e Lezhës midis Besëlidhjes vendase dhe miqve të Teutës nga Durrësi, fituesin e ka vendosur një penallti e realizuar nga Bujar Hodo i Teutës që rezultoi të ishte edhe goli i vetëm i ndeshjes. Loja e zhvilluar ishte e mirë nga të dyja skuadrat të cilat duken se do të lenë shenjë në kategoritë përkatëse ndërsa vlen për tu theksuar se në fund të takimit, lezhjanët nga ana e tyre shpërdoruan një penallti me portierin Rizvani që priti 11-metërshin duke e ruajtur fitoren 1-0 të durrsakëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.