Besëlidhja, trajneri drejt zyrtarizimit

0
SHPËRNDAJE

Bledar Devolli
Bledar Devolli

Bledar Devolli pritet të lërë Kamzën dhe të marrë drejtimin e Besëlidhjes, e cila pretendon ngjitjen në Superiore.

Minuta90.com mëson se gjirokastriti ka arritur akordin me presidentin Noka, dhe pritet që gjithçka të zyrtarizohet.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.