Besëlidhja, transferim në “paketë”

0
SHPËRNDAJE

goxhaj xhemalajBesëlidhja ka zyrtarizuar dy afrimet e para për sezonin ri, pasi ka firmosur me mbrojtësin Jurgen Goxhaj dhe mesfushorin Orian Xhemalaj.

Që të dy këta lojtarë kanë qenë pjesë e Erzenit sezonin e shkuar, ndërsa këtë vit do të luajën me Besëlidhjen e cila pretendon të ngjitet në Kategorinë Superiore.

Lajmi për kalimin e tyre te Besëlidhja qarkullonte prej kohësh, por vetëm ditën e sotme është zyrtarizuar gjithçka.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.