Besëlidhja vijon merkaton, pas mbrojtësit Semina, vjen Turkaj

0
SHPËRNDAJE

Besa – Besëlidhja 0 – 3

Besëlidhja po vijon përforcimet në merkaton e dimrit. Kështu, pas mbrojtësit Semina, afrimi i rradhës është lezhjani Rudolf Turkaj i cili fazën e parë të sezonit ka luajtur me ekipin e Shënkollit dhe si duket tranjeri Bruka e ka në planet e tij për pjesën e mbetur të sezonit.
Siç bëjnë me dije burime të sigurta të minuta90.com, priten afrime të reja në ekip ku emrat do të mësohen pasi lojtarët të zyrtarizohen, teksa Besëlidhja në këtë pjesë të dytë të sezonit pritet të jetë një ekip i denjë dhe dinjitoz për të përballuar pjesën e mbetur të Kategorisë së Parë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.