Besiktas godet sërish në merkato

0
SHPËRNDAJE

mario gomez

 

Besiktas është një ndër klubet më aktive të kësaj merkatoje vere. Klubi turk ka arritur marrëveshjen me Mario Gomez për kalimin e tij në Turqi. Lojtari do të fluturojë në fillim të javës së ardhshme drejt Turqisë për të hedhur firmën mbi kontratë. Besiktas kishte gjetur prej ditësh akordin me Fiorentinën dhe mungonte vetëm ai me lojtarin i cili është arritur në orët e fundit. Mario Gomez i jep fund në këtë mënyrë aventurës së tij 2 vjeçare te Fiorentina.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.