Besiktas i vendos qershinë mbi tortë merkatos së saj

0
SHPËRNDAJE

valdesSkuadra turke e Besiktas është gati për ti vendosur qershinë mbi tortë merkatos së saj verore. Sipas mediave turke, bardhezinjtë janë shumë pranë akordit me ish portjerin e Barcelonës Victor Valdes dhe firma mund të vijë që në orët e ardhshme. Për turqit do të bëhej fjalë për një goditje të madhe në merkato, pas nënshkrimit me Mario Gomez dhe Ricardo Quaresma.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.