Besnik Hasi:”I lumtur per kualifikimin”

0
SHPËRNDAJE

“Besnik Hasi ka folur mbrem pas ndeshjes me Rijeken, ku shprehet i lumtur per suksesin e tij per kalimn ne grupet te Champions League”

Hasi:Kur mësova se do të përballeshim me Rijekën, nuk isha aspak i lumtur, sepse e dija që ata do të na e bëjnë të vështirë. Sot u treguam të zotët që i goditëm në momentin e duhur dhe më pas e kërkuam dyfishimin, por në mënyrë të kujdesur. Komplimenta Rijekës për atë çka dha në këto 180 minuta përballë nesh. Jam shumë i lumtur për kualifikimin, sepse ky ishte një nga objektivat më të rëndësishëm të klubit. Tani të presim shortin e fazës në grupe dhe të bëjmë maksimumin për të qëndruar sa më gjatë në këtë kompeticion”, u shpreh Hasi pas ndeshjes ndaj Rijekës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.