Bilbilat shqiptarë në Luksemburg

0
SHPËRNDAJE

12936660_574037709438945_519959076182069223_nPërvec ekipit tonë Kombëtar bashkë me stafin dhe drejtuesit e tjerë që e shoqëruan, dje në Luksemburg ishin të pranishëm edhe gjyqtarët shqiptare Bardhyl Pashaj, kryesor dhe ndihmësit Rejdi Avdo e Dojando Myftari. Sigurisht që arsyeja e pranisë së tyre atje nuk kishte të bënte me ekipin tonë Kombëtar, por me ndeshjen Luksemburg u21-Bullgari u21, ndeshje të cilën ishin caktuar të arbitronin dhe që përfundoi pa gola.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.