“Bild”: Mueller te Manchesteri, Di Maria në Mynih

0
SHPËRNDAJE

diMuE përditshmja gjermane “Bild” ka raportuar se Pep Guardiola synon që të sjellë në Mynih një lojtar si Di Maria, duke ofruar shërbimet e Thomas Muller, Arjen Robben, plus një shumë parash. Ky është një operacion që për më momentin duket më tepër hipotetik sesa me baza reale. Kjo duket parë edhe që Di Maria nuk shkëlqeu në sezonin e tij të parë me Manchester. Ndërkohë që Muller dhe Robben janë dy pikat kryesore të Bajernit, megjithëse holandezi mungoi për disa muaj si pasojë e një dëmtimi gjatë sezonit të kaluar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.