Biletat kundër Austrisë së Vjenës

0
SHPËRNDAJE

tifozet-1-645x330Skuadra e F.K. Kukësit po punon fort për të siguruar gjithçka që ndeshja kundër Austrisë së Vjenës të jetë e një niveli shumë të lartë dhe brenda të gjitha standarteve. Duke qenë se kjo ndeshje do të luhet me tifozë klubi ka filluar menjëherë organizimin e tyre. Madje edhe biletat kanc dalë online tashmë dhe ju mund t’i siguroni që tani përmes faqes zyrtare të mirëpërcaktuar. (linkun e gjeni mëposhtë).

Këtu ju njohim me çmimet e biletave dhe tribunat përkatëse.

CMIMET E BILETAVE

Tribunat D, E, F                            400 lekë të reja
Tribunat G3                                   400 lekë të reja
Tribunat A dhe B                            2.000 lekë të reja
Tribunat VIP                                   5.000 lekë  të reja (përfshirë edhe katering)

Pika te shitjes

Online:                                               https://bileta.fshf.org/biglietteria/listaEventiPub.do?lang=sq                                                                                            (duke filluar që në këtë moment);

Tirane:                                              Pranë Biletarisë së Stadiumit “Selman Stërmasi”;                                                                                                             (duke filluar nga dita e henë);

Elbasan:                                              Pranë Biletarisë së Stadiumit “Elbasan Arena”  ;                                                                                                               (duke filluar nga dita e merkurë);

Kukës:                                                  duke filluar nga dita e henë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.