Bindin dy, largohen tre

0
SHPËRNDAJE

Jasmin Agovic
Jasmin Agovic

Trajneri Cungu kishte mundësinëtë shihte ekipin e tij në aksion ditën e djeshme, pasi u përballën me malazezët e Deçiç.

Për teknikun shkodran kanë bindur portieri Agoviç dhe sulmuesi Rakiç, ndërkohë që pritet të largohet kroati Filipoviç dhe rusi Kajumovm ashtu sikurse është larguar portieri Bozhinovski.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.