Blakçori te Gjilani

0
SHPËRNDAJE

13987521_1046313245415874_8913340648944144396_oU mendua se do jetë pjesë e Partizanit për sezonin e ri… por, Ilir Blakçori ka ndryshuar drejtim.

Ish-mbrojtësi i Llapit ka firmosur kontratën e re me Gjilanin dhe pas sezonit 2014-2015, që ishte pjesë e “skifterave”, tashmë do jetë pjesë e bardhekuqve përsëri edhe për sezonin e ri, 2016-2017.

Kujtojmë që, pas largimit nga Partizani, u përfol se mund të transferohej tek Kukësi, por fjalët mbeten vetëm në kuadrin e thashethemeve. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.