Blazevski largohet nga Tirana

0
SHPËRNDAJE

 

Tirana 1Mesfushori maqedonas Martin Blazevski ka përfunduar provën 4 ditore në rradhët e Tiranës. Ditën e premte lojtari është larguar drejtë vendlindjes. Mësohet se ai ka marrë nota pozitive nga stafi teknik dhe pritet që së shpejti të gjihet gjuha e bashkëpunimit për të vendosur firmën në kontrat.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.