Blazevski nis provën te bardheblutë

0
SHPËRNDAJE

tirana stervitjeTirana vazhdon me përgatitjet për sezonin e ri, ndërkohë që veç punës në terren, po punohet edhe për merkaton.

Minuta90.com mëson se në seancën e sotme stërvitore të paradites është paraqitur edhe mesfushori maqedonas Martin Blazevski.

Ai luan si mesfushor qëndror, dhe e ka mbyllur sezonin e fundit me Teteksin në Maqedoni.

Për t’u bërë pjesë e Tiranës, Blazvski dueht të bindë trajnerin Daja që do ta vëzhgojë atë gjatë seancave stërvitore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.