Blutë marrin kreun (video)

0
SHPËRNDAJE

Një fitore e vështirë rezultoi ashtu sic edhe pritej në fushën e Middlesbrough për djemtë e udhëhequr nga Antonio Conte i cili ka bërë për vete qytetin e Londrës dhe tifozët e Chelsea që ishin disi skeptikë në fillim. Një gol i zgjuar nga Diego Costa në një moment hutimi të mbrojtjes vendase dhe tre pikë që rendisin blutë në vendin e parë në Premier League.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.