Bogdani: Ja lidhja ime me hetimet në Itali

0
SHPËRNDAJE

Erjon+Bogdani+AC+Siena+v+Cagliari+Calcio+Serie+0l4Fb9dRxbSlIsh-futbollisti i Kombëtares sonë dhe që ka kaluar shumë vite në futbollin italian, Erion Bogdani, foli për hetimet dhe përmendjen e emrit të tij në serinë A e për parregullsitë në kontrata të shumë ekipeve italiane.

“Nuk jam në dijeni të kësaj gjëje, megjithatë e di që jam i pastër sepse kontratat e mia i ka bërë menaxheri im. Unë kam qenë futbollist dhe dija vetëm të luaja futboll”, u shpreh mes të tjerash Bogdani për Top Channel.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.