“Bomba” e merkatos , vjen nga Laci

0
SHPËRNDAJE


Ekspluzive e zbulon #superliga_shqiptare79 /

Laci ka berë goditjen e radhës në merkato teksa ka marë në huazim sulmuesin Idris Ilunga Mbombo.

Idris Ilunga Mbombo është 21 vjec luan si sulmues qendre dhe krahu , pak ditë me parë Al Shabab bleu kartonin e tij per 250.000$ .

Mbobo është golashënuesi i tret në champions leaguen afrikane CAF , 10 ndeshje 4 gola 3 assist.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.