Bomberi Izraelit firmos me Partizanin

0
SHPËRNDAJE

azubel
Partizani duket se e ka gjetur më në fund një bomber.

Ben Azubel, është futbollisti më i ri i Partizanit.
Azubel ka nënshkruar një kontratë me afat kohor dy vjeçar me demat.
Pas largimit të qendërsulmuesit slloven Volas, dhe shterpesisë së ekipit në aspektin shënues, izraeliti shihet si një futbollist që do të jetë në ballët e repartit të sulmit.
Azubel është lindur në vitin 1993, është sulmues shtategjate, ai dallohet ne luften ajer.
Sezonin e shkuar ai ka luajtur me Hapoel Petah Tikva.
Azubel është 22 vjeç dhe spikat si një golashënues.
Ai është ofruar nga një agjensi menaxhimi dhe menaxher i futbollistit është babai i tij , që ka mbërritur sëbashku me sumuesin në kryrqytetin shqiptar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.