Bomberi shkodran mungon ndaj Vllaznisë

0
SHPËRNDAJE

12440577_918085038305913_1581372639320904605_o
Salihi

Me të gjitha gjasat, sulmuesi shkodran i Skënderbeut, Hamdi Salihi nuk do të jetë i gat-shëm të luaje kundër Vllaznisë në kampionat për shkak të mosrikuperimit në kohë nga dëmtimi i pësuar. Sipas të përditshmeve tona sportive, Salihi vazhdon të jetë në Greqi ku po bën një terapi intensive për tu riaftësuar sa më shpejt. Alb-sport.info njofton se bom-beri shkodran pritet të kthehet në Shqipëri këtë mesjavë dhe do të vazhdojë fazën e riaftësimit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.